Day SPA'lar HEMEN ARA

Day SPA'lar

Sultanlara yakışır bir hayat yaşamak veya bir gününüzü kendinize ayırarak sultanlar gibi bir gün geçirmek ister misiniz? Bildiğiniz gibi sultanlar, her şeyi önünde isterler ve her şeyin en iyisinin olmasını isterler. Hizmet sunanların kaliteli hizmet sunmalarını, aradıkları her şeyi ellerinin altında olmasını isterler. Biz de SPA merkezimizden geçmişten bugüne sultanlara yakışır hizmetler sunarak tatil zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlıyoruz. Sultan Day Spa paketimizin içeriğini incelediğinizde söylediklerimizde ne kadar haklı olduğumuzu göreceksiniz. En kaliteli hizmetler, en güzel etkinlikler ve daha fazlası ile dolu doluya sunulan paketimiz, kendinizi sultan gibi hissetmenizi sağlayacak.

 

Detaylı Bilgi

Mükemmel bir gün geçirerek en iyi şekilde dinlenmek elbette sizin de hakkınız. Bunu yaparken değişik aktiviteler içinde bulunmak size de iyi gelecektir. Hamamda doğal kese yaptırırken bir yandan da köpüklü masaj hizmetlerinden yararlanmanız hem bedeni hem de zihni olarak dinlenmenize iyi gelecek diye düşünüyoruz. SPA merkezimizin hizmetleri arasında en kapsamlı ve en çok tercih edilen paket olarak ön plana çıkan Gold Day Spa, siz ve sevdikleriniz için en güzel dinlenme yöntemlerini içeriyor. Tatilinizi yaparken bir yandan meyve, kuruyemiş ikramlarımızdan yararlanacak, doğal ve besleyici yağlarla özel volkanik taşlarla masaj yaptırmanın keyfini yaşayacaksınız. Ruhunuza yeniden bir ışık katan bu paketimiz, en uygun fiyatlar ve en uygun ödeme seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır.

 

Detaylı Bilgi

Ruhun arınması en az bedenin arınması kadar önemlidir. Büyüyen şehirlerin gelişen trafiği, iş stresinin artan yönü, sosyal hayatın kısıtlanan alanları vs. insanın zihnen ve bedenen yorulmasına neden olabilmektedir. Bu yüzden herkesin kendine göre bir özel zaman ayırması gerekli olan ihtiyaçlardan biridir. Geçmişten günümüze SPA merkezlerinin önemi kendini korumaya devam ederken geliştirilen ve hizmetleriyle memnun edici sonuçlar sunan adresimiz, siz değerli misafirleri için en iyi hizmetleri bir araya getirerek gününüzün mükemmel ötesi geçmesini sağlıyor. Detox Day Spa paketimizde yer alan hizmetlerimiz, sağlığınızı olumlu yönde etkilerken dinlenmeniz için de birçok fırsatı bir arada sunabiliyor.

Detaylı Bilgi

Hamamlar, geçmişten bugüne değin en çok kullanılan alanlardır. Turistler ve yerli misafirlerimiz, SPA merkezimize geldiklerinde mükemmel ötesi hizmetlerden yararlanarak hamamın keyfini en iyi şekilde çıkartabilmektedirler. Özel olarak sunduğumuz hizmetlerin kapsayıcı hizmetlere sahip olması günlerini en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı oluyor. Çok sayıdaki paketlerimiz içerisinde en çok tercih edilen Muhteşem Hamam Day Spa, kaliteli yönleri ve dinlendirici özellikleriyle misafirlerimizin memnun kalmalarını sağlamaya yetiyor. Günaşırı yaşanan stres, iş yorgunluğu, trafik sıkıntısı gibi nedenlerden dolayı dağılan zihninizi yeniden toparlamak için bu paketimizden yararlanmanızı öneriyoruz. Hizmetlerimizdeki kalitemizi değerlendirdiğinizde kesinlikle pişman olmayacağınızı siz de göreceksiniz.

Detaylı Bilgi

***Saunada toksinlerden arınma 10 dakika

***Su ikramı

***Cilt maskesi

***2 terapist eşliğinde Hamamda Cildi temizleyici,toksin ve zararlı atıkların vücuttan atımını hızlandırmak için doğal pamuk kese ile uygulanan 15 dakika doğal tüm vücut sultan  kese

***2 terapist eşliğinde Hamamda Vücudunuzu Yorgunluktan arındıran sultan köpük masajı 15 dakika

***2 terapist eşliğinde sağlıklı bir ruhsal denge için doğal zeytinyağı ile yapılan özellikle ruhsal ve bedensel bütünlüğe yönelik dinlendirici ve dinçleştirici özelliğe sahip 50 dakika sultan mix masaj

***2 terapist eşliğinde Vücudun yağdan arındırılması için hamamda köpük

Detaylı Bilgi