Masajlar HEMEN ARA

El & Ayak Bakımları

Manikür, el tırnaklarınızın daha güzel görünmesi için yapılan temizlik ve bakım işlemidir. Manikür, kuaförlerde uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Manikür işlemi tırnak diplerinde bulunan ölü derilerin temizlenmesiyle başlar. Tırnaklar uzadığında daha düzgün ve güzel bir görüntüye sahip olmaları için yapılan işlemlerle devam eder. Tırnaklara manikür yapılması, tırnak aralarında oluşan karalıkların azalmasına yardımcı olur. Manikür işin uzmanları tarafından elinize en uygun olan şekilde yapılır ve bu işlem sırasında hijyen çok önemlidir. Manikürün yapılma aşamaları şöyle gerçekleşir:

Detaylı Bilgi

Ayakkabıların çıkıp terlik ve sandaletler giyilmeye başlandığında hepimiz bakımlı ayaklara sahip olmak istiyoruz. Birçok hanım pedikür için kuaför yada güzellik salonlarını tercih ediyor. Ancak aklımızdan çıkarmamamız gereken kişiye özel malzemeler kullanılması. Sağlık ve hijyen için pedikür malzemeleriniz size özel olmalıdır.

Detaylı Bilgi

Ayak detoksları, zararlı toksinlerin vücuttan kurtulmasının bir yolu olarak gittikçe daha popüler hale gelmektedir. Potansiyel toksinler, havadaki kirliliklerden evinizdeki kimyasallara ve güzellik ürünlerine kadar değişebilir. Ayak detoksu Popülerliğinden dolayı, bazı alternatif sağlık ofislerinde ve hatta evde kullanımda bile iyonik ayak detoksları sunulmaktadır. Bir ayak detoksunun ne olduğunu merak ediyorsanız ve ayak detoksu ne işe yarar ayak detoksu nasıl yapılır gibi sorular sormaya başladıysanız işte cevapları...

Detaylı Bilgi

El ve Ayak Bakımı Nasıl Yapılmalıdır? El ve ayak bakımlarında nelere dikkat edilmelidir?

El ve ayak bakımı özellikle kadınlarının %90’ının önem verdiği bir bakımdır. Özellikle de el bakımına bayanlar çok önem verir. Tabiki el, ayak bakımına önem veren erkeklerde çoktur.
Fakat kadınlar bu konuya daha çok önem verirler.

Detaylı Bilgi