Hamamlar HEMEN ARA

Hamamlar

Çocukların sünneti, anne ve babalar için en önemli günlerden biridir. Bu günlerde en şık kıyafetler giyilir, mekân olarak en güzel yer seçilir ve misafirler ağırlanırken hizmette kusursuzluk ilkesi ile hareket edilir. SPA merkezimiz, tüm bu hizmetleri uygularken sizin düşünmenize gerek bırakmadan ayrıcalıklı yönlerden faydalanmanızı sağlar. Siz çocuklarınızın mutluluğunu izlerken sünnet hamamıpaket içeriğimiz ile hem siz hem de konuklarınız rahat ve şık bir ortamda davete katılmanın keyfini sürerler. Cilt maskesi, sauna, çocuk masajı, yaş pasta ikramı gibi kapsamlı bir içeriğe sahip olan paketimiz ile en güzel günü değerlendirmenin keyfini süreceksiniz. Kalite, hizmette sınırsız seçenekler ve daha fazlasını yakalayacağınız paketimiz ile unutmayacağınız bir sünnet şöleni yaşayacaksınız.

Detaylı Bilgi

Erkekler için en önemli zamanlardan biri de askere gidecekleri zamandır. Vatani görevi yapmak üzere uğurlanan askerler için program tertiplemek, unutamayacakları bir günde eğlenmelerini sağlamak en güzel aktivitelerden biridir. Sokaklarda veya düğün salonlarında yapılan bu tip etkinliklere alternatif bir paket içeriği sunan SPA merkezimizden yararlanarak hayallerinizin ötesinde bir program düzenleyebilirsiniz. Asker hamamı etkinliklerinde aklınıza bile gelmeyecek mükemmellikte hizmet sunarak sizleri memnun kalmış bir şekilde vatani görevinizi yapmak üzere uğurluyoruz. Paket içeriğimizde; sauna, cilt maskesi, oryantal show, aroma masajı gibi rahatlatıcı birçok hizmeti bir arada sizlere sunarak önemli görevinize adım atarken en iyi şekilde rahatlamanızı ve eğlenmenizi sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi

Evlilik zamanı geldi geçiyor. Düğün zamanına son saatler kaldı ve heyecanın en doruğa çıktığı zamanları yaşıyorsunuz. Tabi ki bekârlığa veda partisinin son derece iyi ve keyifli geçmesi gerekiyor ki siz de aynı fikirdesinizdir diye düşünüyoruz. Genellikle arkadaşlarla güzel bir ortamda son bekârlık gününü geçiren damatlar, bu son günde her şeyin en güzel şekilde hazırlanmasını isterler, bunun için de araştırmalar yaparak nerede daha güzel bir parti verilir diye düşünürler. Damat hamamı, SPA merkezimizin siz değerli çiçeği burnunda damatlar için sunmuş olduğu hizmetlerden biridir. Sevdiklerinizle bir arada geçireceğiniz son bekârlık gününüzde; sauna, cilt maskesi, sultan masajı, yaş pasta ikramı gibi özel hizmetleri sizlere sunarak keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi

Her kızın hayalinde güzel bir gelin olmak yatar. Bekârlığın son günlerini arkadaşlarıyla birlikte şık bir ortamda her şeyin kusursuz olduğu bir programda değerlendirmek ister. Farklı alternatifler, farklı alanlar ve farklı programları denemek isteyen hanımlar için en güzel paketi SPA merkezimizin hizmet farkıyla sunuyoruz. Gelin hamamı paketimizde yer alan hizmetleri gördüğünüzde kesinlikle siz de yararlanmak isteyeceksiniz. Arkadaşlarınız, kuzenleriniz, okul arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve ailenizle bir arada geçireceğiniz harika program, aklınızda iz bırakacak güzelliklere sahiptir. Hamamda doğal kese ve köpük masajı, çocuk masajı, oryantal show gibi birçok içeriğe sahip paketimizi siz de çok seveceksiniz.

Detaylı Bilgi