Palas Sultan Day Spa HEMEN ARA

Palas Sultan Day Spa

Palas Sultan Day Spa

Sultanlara yakışır bir hayat yaşamak veya bir gününüzü kendinize ayırarak sultanlar gibi bir gün geçirmek ister misiniz? Bildiğiniz gibi sultanlar, her şeyi önünde isterler ve her şeyin en iyisinin olmasını isterler. Hizmet sunanların kaliteli hizmet sunmalarını, aradıkları her şeyi ellerinin altında olmasını isterler. Biz de SPA merkezimizden geçmişten bugüne sultanlara yakışır hizmetler sunarak tatil zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlıyoruz. Sultan Day Spa paketimizin içeriğini incelediğinizde söylediklerimizde ne kadar haklı olduğumuzu göreceksiniz. En kaliteli hizmetler, en güzel etkinlikler ve daha fazlası ile dolu doluya sunulan paketimiz, kendinizi sultan gibi hissetmenizi sağlayacak.

Güzel bir gün ile kendinizi ödüllendirin

Her insan kendini ödüllendirmek ister. Yaşadığı iş stresi, trafik çilesi, yoğun tempo ile çalışma gibi pek çok sıkıcı etkenlerden kurtulmak için belli dönemleri kendine ayırtmak ister. Tek başına veya sevdikleriyle bir arada hoş vakitler geçirmek isteyenlere sunduğumuz Sultan Day Spa paketimizde yer alan hizmetlerimiz sizi memnun etmeye yetecek kaliteye sahiptir. Hamamda köpük, muhteşem ayak reflexoloji masajı, cilt maskesi, sauna ve daha birçok hizmet ile kendinize zaman ayırdığınız için çok mutlu olmanızı sağlayacak. SPA merkezimizin müşteri memnuniyetine önem veren çalışmalarından yararlanmak ve sevdiklerinizle bir arada zaman geçirmek için yapmanız gereken tek şey iletişim numaramızdan arayarak yerinizi ayırtmak olacak.

 

PAKET İÇERİĞİ

Kendinizi tamamen özel hissedeceksiniz.

        1 Kişi,kişi başı Sadece 399₺

        2-3-4 kişi,kişibaşı sadece 259₺

        5 kişi,kişi başı sadece 249₺

        6-7 kişi,kişi başı sadece 239₺

        8-9  kişi,kişi başı sadece 229₺

 

 

***Sauna terleme yöntemi ile toksinlerden arınma

***Doğal Cilt maskesi

***Hamamda cilt yüzeyinde birikmiş olan zararlı toksin atıklarını ve yıpranmış deriyi temizleyerek cilde canlılık kazandıran doğal kese ile komple vücut, cilt temizliği

***Hamamda Vücudunuzu Yorgunluktan arındıran ve dinlendiren muhteşem köpük masajı uygulaması

***Ara dinlenmede ikramlarımız soft içecek,taze sıkma meyve suyu  ve kuru meyveler (ceviz,Kays’ı,erik,incir)

 

***50  dakika daha dinç bir vücut ve sağlıklı bir ruhsal denge için Doğal zeytinyağı ve aromalarla tüm vücuda uygulanan muhteşem aroma relax masajı

***Hamamda Vücudunuzu Yorgunluktan ve yağdan arındıran muhteşem köpük uygulaması

***Hamamda tüm vücuda uygulanan Muhteşem aromatik kokusu ile dinçleştirici özellik taşıyan tüm vücuda uygulanan  doğal sodalı kahve maskesi uygulaması

***Daha canlı saçlar için şampuan ve saç kremi ile saçların yıkanıp durlanması

***Bayanlar İçin Güzelliğinizi taçlandıracak düz saç fönü

*İkram bitki çayı

***Spamızda size özel birinci sınıf doğal tek kullanımlık pamuk kese ,tek kullanım köpük torbası,özel köpük sabunu,bornoz,terlik,havlu,peştamal,özel emanet kasası,saç kremi,şampuan vb hizmetlerimiz sizleri daha iyi ve kaliteli ağırlamak için tesisimiz tarafından sunulmaktadır.

***Hamamda kullanılan köpük torbası,köpük sabunu,kese vb.ürünler kişisel hijeni korumak İçin tamamen size özel tek kullanımlık ürünlerden oluşmaktadır.

* Spamız sadece çok değerli, saygıdeğer hanımefendilere hizmet vermektedir.

 

Diğer tüm tesis hizmet ve olanaklarından extra ücret ödeyerek dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

 

 

Tesimizdeki tüm hizmetlerde sizlere daha iyi hizmet verebilmeleri ve motivasyonlarını artırmak için tüm personelimize dağıtılan   %10 servis ve hizmet bedeli alınmaktadır.