Palas Gold Day Spa HEMEN ARA

Palas Gold Day Spa

Palas Gold Day Spa

Mükemmel bir gün geçirerek en iyi şekilde dinlenmek elbette sizin de hakkınız. Bunu yaparken değişik aktiviteler içinde bulunmak size de iyi gelecektir. Hamamda doğal kese yaptırırken bir yandan da köpüklü masaj hizmetlerinden yararlanmanız hem bedeni hem de zihni olarak dinlenmenize iyi gelecek diye düşünüyoruz. SPA merkezimizin hizmetleri arasında en kapsamlı ve en çok tercih edilen paket olarak ön plana çıkan Gold Day Spa, siz ve sevdikleriniz için en güzel dinlenme yöntemlerini içeriyor. Tatilinizi yaparken bir yandan meyve, kuruyemiş ikramlarımızdan yararlanacak, doğal ve besleyici yağlarla özel volkanik taşlarla masaj yaptırmanın keyfini yaşayacaksınız. Ruhunuza yeniden bir ışık katan bu paketimiz, en uygun fiyatlar ve en uygun ödeme seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır.

Gününüz Gold olsun

Herkes güzel bir gün geçirmek için farklı aktiviteler dener. Kimisi doğa ile baş başa kalmak ister kimi kafeteryalarda zaman geçirmek ister. Ama biz gününüzün altın değerinde olması için canla başla çalışarak sizlere en kaliteli hizmetleri bir arada sunuyoruz. Son zamanların en çok tercih edilen günübirlik tatillerinden biri olan SPA merkezleri, dinlendirici ve ruhu arındırıcı paketleriyle hizmet veriyorlar. Herkes hizmet verir biz ise hizmetinizi kaliteli hale getirmek için çalışırız. Gold Day Spa paketimiz, her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlana programlara sahiptir. Paket hakkında bilgi edinmek ve yerinizi ayırtmak için arayın.

 

PAKET İÇERİĞİ

Kendinizi tamamen özel hissedeceksiniz

 

  Açılışa özel minimum 2  kişi veya üstü aynı anda gelip hizmet almak isteyen tüm gruplar  için palas hamam day spa   Özel fiyat Programı.                                                              

 

   Kişi başı 259₺

 

***Saunada terleme yöntemi ile toksinlerden arınma

***Doğal Cilt maskesi

***Hamamda cilt yüzeyinde birikmiş olan zararlı toksin atıklarını ve yıpranmış deriyi temizleyerek cilde canlılık kazandıran doğal kese ile komple vücut, cilt temizliği

***Hamamda Vücudunuzu Yorgunluktan arındıran ve dinlendiren muhteşem köpük masajı uygulaması

***Ara dinlenmede ikramlarımız soft içecek veya sıkma meyve suyu ve kuru meyveler (ceviz,Kays’ı,erik,incir)

 

***50 dakika daha dinç bir vücut ve sağlıklı bir ruhsal denge için Doğal zeytinyağı ve aromalarla tüm vücuda uygulanan muhteşem antistres masajı

***Hamamda Vücudunuzu Yorgunluktan ve yağdan arındıran muhteşem köpük uygulaması

***Hamamda tüm vücuda uygulanan Muhteşem aromatik kokusu ile dinçleştirici özellik taşıyan tüm vücuda uygulanan  doğal sodalı kahve maskesi uygulaması

***Daha canlı saçlar için şampuan ve saç kremi ile saçların yıkanıp durlanması

***Bayanlar İçin Güzelliğinizi taçlandıracak düz saç fönü

***Baylar İçin sakal traşı

*İkram bitki çayı

* Spamızda size özel birinci sınıf doğal tek kullanımlık pamuk kese ,tek kullanım köpük torbası,özel köpük sabunu,bornoz,terlik,havlu,peştamal,özel emanet kasası,saç kremi,şampuan sizleri daha iyi ve kaliteli ağırlamak için tesisimiz tarafından sunulmaktadır.

***Hamamda kullanılan köpük torbası,köpük sabunu,kese vb.ürünler kişisel hijeni korumak İçin tamamen size özel tek kullanımlık ürünlerden oluşmaktadır.

* Spamız sadece çok değerli, saygıdeğer hanımefendilere ve beyefendilere hizmet vermektedir.

 

Diğer tüm tesis hizmet ve olanaklarından extra ücret ödeyerek dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

Tesimizdeki tüm hizmetlerde sizlere daha iyi hizmet verebilmeleri ve motivasyonlarını artırmak için tüm personelimize dağıtılan   %10 servis ve hizmet bedeli alınmaktadır.