Palas Detox Day Spa HEMEN ARA

Palas Detox Day Spa

Palas Detox Day Spa

Ruhun arınması en az bedenin arınması kadar önemlidir. Büyüyen şehirlerin gelişen trafiği, iş stresinin artan yönü, sosyal hayatın kısıtlanan alanları vs. insanın zihnen ve bedenen yorulmasına neden olabilmektedir. Bu yüzden herkesin kendine göre bir özel zaman ayırması gerekli olan ihtiyaçlardan biridir. Geçmişten günümüze SPA merkezlerinin önemi kendini korumaya devam ederken geliştirilen ve hizmetleriyle memnun edici sonuçlar sunan adresimiz, siz değerli misafirleri için en iyi hizmetleri bir araya getirerek gününüzün mükemmel ötesi geçmesini sağlıyor. Detox Day Spa paketimizde yer alan hizmetlerimiz, sağlığınızı olumlu yönde etkilerken dinlenmeniz için de birçok fırsatı bir arada sunabiliyor.

Keyifli zamanların adresine sizi de bekleriz

Yenilenen konseptimiz, yenilenen hizmetlerimiz ve müşteri memnuniyetinde deneyim kazanan personellerimiz, siz gününüzü iyi geçirin diye en seçkin hizmetleri sizlere sunmaktadırlar. Hamamda doğal kese ve köpük masajı, hamamda köpük, muhteşem ayak reflexoloji masajı gibi hizmetlerin yer aldığı Detox Day Spa paketimiz sayesinde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Tabi ki paketimiz bunlarla da sınırlı değil, meyve kuruyemiş ikramı, derin doku masajı gibi ayrıcalıklı hizmetler de yine paketimizde yer alıyor. Keyifli zamanların adresi merkezimiz, beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunarak memnun kalmanız için çalışmalarını her geçen gün arttırmaya ve yenilemeye devam ediyor. Yerinizi ayırtmak için iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

 

PAKET İÇERİĞİ

Kendinizi tamamen özel hissedeceksiniz

 

  Açılışa özel minimum 2  kişi veya üstü aynı anda gelip hizmet almak isteyen tüm gruplar  için palas hamam day spa   Özel fiyat Programı.                                                              

 

   Kişi başı 259₺

 

***Saunada terleme yöntemi ile toksinlerden arınma

***Doğal Cilt maskesi

***Hamamda cilt yüzeyinde birikmiş olan zararlı toksin atıklarını ve yıpranmış deriyi temizleyerek cilde canlılık kazandıran doğal kese ile komple vücut, cilt temizliği

***Hamamda Vücudunuzu Yorgunluktan arındıran ve dinlendiren muhteşem köpük masajı uygulaması

***Ara dinlenmede ikramlarımız soft içecek veya sıkma meyve suyu ve kuru meyveler (ceviz,Kays’ı,erik,incir)

 

***50 dakika daha dinç bir vücut ve sağlıklı bir ruhsal denge için Doğal zeytinyağı ve aromalarla tüm vücuda uygulanan muhteşem antistres masajı

***Hamamda Vücudunuzu Yorgunluktan ve yağdan arındıran muhteşem köpük uygulaması

***Hamamda tüm vücuda uygulanan Muhteşem aromatik kokusu ile dinçleştirici özellik taşıyan tüm vücuda uygulanan  doğal sodalı kahve maskesi uygulaması

***Daha canlı saçlar için şampuan ve saç kremi ile saçların yıkanıp durlanması

***Bayanlar İçin Güzelliğinizi taçlandıracak düz saç fönü

***Baylar İçin sakal traşı

*İkram bitki çayı

* Spamızda size özel birinci sınıf doğal tek kullanımlık pamuk kese ,tek kullanım köpük torbası,özel köpük sabunu,bornoz,terlik,havlu,peştamal,özel emanet kasası,saç kremi,şampuan sizleri daha iyi ve kaliteli ağırlamak için tesisimiz tarafından sunulmaktadır.

***Hamamda kullanılan köpük torbası,köpük sabunu,kese vb.ürünler kişisel hijeni korumak İçin tamamen size özel tek kullanımlık ürünlerden oluşmaktadır.

* Spamız sadece çok değerli, saygıdeğer hanımefendilere ve beyefendilere hizmet vermektedir.

 

Diğer tüm tesis hizmet ve olanaklarından extra ücret ödeyerek dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

Tesimizdeki tüm hizmetlerde sizlere daha iyi hizmet verebilmeleri ve motivasyonlarını artırmak için tüm personelimize dağıtılan   %10 servis ve hizmet bedeli alınmaktadır.