Palas Muhteşem Hamam Day Spa HEMEN ARA

Palas Muhteşem Hamam Day Spa

Palas Muhteşem Hamam Day Spa

Hamamlar, geçmişten bugüne değin en çok kullanılan alanlardır. Turistler ve yerli misafirlerimiz, SPA merkezimize geldiklerinde mükemmel ötesi hizmetlerden yararlanarak hamamın keyfini en iyi şekilde çıkartabilmektedirler. Özel olarak sunduğumuz hizmetlerin kapsayıcı hizmetlere sahip olması günlerini en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı oluyor. Çok sayıdaki paketlerimiz içerisinde en çok tercih edilen Muhteşem Hamam Day Spa, kaliteli yönleri ve dinlendirici özellikleriyle misafirlerimizin memnun kalmalarını sağlamaya yetiyor. Günaşırı yaşanan stres, iş yorgunluğu, trafik sıkıntısı gibi nedenlerden dolayı dağılan zihninizi yeniden toparlamak için bu paketimizden yararlanmanızı öneriyoruz. Hizmetlerimizdeki kalitemizi değerlendirdiğinizde kesinlikle pişman olmayacağınızı siz de göreceksiniz.

Muhteşem bir gün için sizi de bekliyoruz

Kurulduğu günden bu yana sürekli en iyisini sunma gayretinde olan SPA merkezimiz, müşteri memnuniyeti konusunda deneyimli uzman ekibi ile sizlere yardımcı olmaktadır. Masörlük alanında uzman olan kadromuzun uyguladığı hamamda doğal kese ve köpük masajı ile yaşadığınız bedeni ve zihni yorgunluğu üzerinizden atarken sauna ve cilt maskesi ile gerginliği üzerinizden atacaksınız. Muhteşem Hamam Day Spa paketimizin kaliteli hizmetlerinden yararlanarak zihninizi dinlendirin ve bedenen yaşadığınız sıkıntıları bir çırpıda üzerinizden atın. En güzel ortamlarda rahat etmenin tadına varmak ve beklediğinizden çok daha kaliteli hizmetlerden yararlanmak için SPA merkezimizin iletişim numarasını arayarak yerinizi ayırtabilirsiniz. En uygun fiyatlar için erken rezervasyon fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

 

PAKET İÇERİĞİ

 

Aynı anda 2 kişi ve üstü gelen tüm gruplara kişi başı sadece 155₺

 

***Sauna terleme yöntemi ile toksinlerden arınma

***Doğal Cilt maskesi

***Hamamda cilt yüzeyinde birikmiş olan zararlı toksin atıklarını ve yıpranmış deriyi temizleyerek cilde canlılık kazandıran doğal kese ile komple vücut, cilt temizliği

***Hamamda Vücudunuzu Yorgunluktan arındıran ve dinlendiren muhteşem köpük masajı uygulaması

***Hamamda tüm vücuda uygulanan Muhteşem aromatik kokusu ile dinçleştirici özellik taşıyan tüm vücuda uygulanan  doğal sodalı kahve maskesi veya deniz tuzu bakımı uygulaması

***Ara dinlenmede ikramlarımız soft içecek,taze sıkım meyve suyu ve kuru meyveler (ceviz,Kays’ı,erik,incir)

***Daha canlı saçlar için şampuan ve saç kremi ile saçların yıkanıp durlanması

 

*İkram bitki çayı

* Spamızda size özel bornoz,terlik,havlu,peştamal,özel emanet kasası,saç kremi ve şampuan seçenekleri  ile daha iyi hizmet vermek ve kaliteli ağırlamak için sizlere tesisimiz tarafından sunulmaktadır.

***Hamamda kullanılan köpük torbası,köpük sabunu,kese vb.ürünler kişisel hijeni korumak İçin tamamen size özel tek kullanımlık ürünlerden oluşmaktadır.

* Spamız sadece çok değerli, saygıdeğer hanımefendilere ve beyefendilere hizmet vermektedir.