Palas Sünnet Hamamı HEMEN ARA

Palas Sünnet Hamamı

Palas Sünnet Hamamı

Çocukların sünneti, anne ve babalar için en önemli günlerden biridir. Bu günlerde en şık kıyafetler giyilir, mekân olarak en güzel yer seçilir ve misafirler ağırlanırken hizmette kusursuzluk ilkesi ile hareket edilir. SPA merkezimiz, tüm bu hizmetleri uygularken sizin düşünmenize gerek bırakmadan ayrıcalıklı yönlerden faydalanmanızı sağlar. Siz çocuklarınızın mutluluğunu izlerken sünnet hamamıpaket içeriğimiz ile hem siz hem de konuklarınız rahat ve şık bir ortamda davete katılmanın keyfini sürerler. Cilt maskesi, sauna, çocuk masajı, yaş pasta ikramı gibi kapsamlı bir içeriğe sahip olan paketimiz ile en güzel günü değerlendirmenin keyfini süreceksiniz. Kalite, hizmette sınırsız seçenekler ve daha fazlasını yakalayacağınız paketimiz ile unutmayacağınız bir sünnet şöleni yaşayacaksınız.

Anılarınızda canlılığını koruyacak paket

Mükemmel bir gün geçirmek, günü değerlendirirken en güzel hizmetlerden yararlanmak için tercih etmenizi önerdiğimiz SPA merkezimizde, aklınızdan çıkmayacak güzellikleri bir arada yaşayacaksınız. Sünnet hamamı ayrıcalıklarında sizlere sunduğumuz kaliteli hizmet, personellerimizin özverili çalışmaları ve tabi ki paket içeriğindeki ayrıcalıklı yönlerle hayallerinize değen bir gün yaşayacaksınız. Tatil tadında değerlendirebileceğiniz sünnet hamamı paketimiz ile keyifli zamanların doruğuna çıkacaksınız. İşinde deneyimli personelimiz program boyunca ihtiyaçlarınıza cevap verecek, hizmetlerini sunarken memnuniyetinizi sağlamak adına en iyisini yapacaklar. Çocuk animasyon palyaço, illüzyon show gibi etkinlikler çocuklarınızın en mutlu günlerine renk katmak için yerinizi şimdiden ayırtın.

 

PAKET İÇERİĞİ

Kendinizi tamamen özel hissedeceksiniz.

        1 Kişi,kişi başı Sadece 399₺

        2-3-4 kişi,kişibaşı sadece 259₺

        5 kişi,kişi başı sadece 249₺

        6-7 kişi,kişi başı sadece 239₺

        8-9  kişi,kişi başı sadece 229₺

 

***Sauna terleme yöntemi ile toksinlerden arınma

***Doğal Cilt maskesi

***Hamamda cilt yüzeyinde birikmiş olan zararlı toksin atıklarını ve yıpranmış deriyi temizleyerek cilde canlılık kazandıran doğal kese ile komple vücut, cilt temizliği

***Hamamda Vücudunuzu Yorgunluktan arındıran ve dinlendiren muhteşem köpük masajı uygulaması

***Ara dinlenmede ikramlarımız soft içecek,taze sıkım meyve suyu ve kuru meyveler (ceviz,Kays’ı,erik,incir)

 

***50  dakika daha dinç bir vücut ve sağlıklı bir ruhsal denge için Doğal zeytinyağı ve aromalarla tüm vücuda uygulanan muhteşem aroma relax masajı

***Hamamda Vücudunuzu Yorgunluktan ve yağdan arındıran muhteşem köpük uygulaması

***Hamamda tüm vücuda uygulanan Muhteşem aromatik kokusu ile dinçleştirici özellik taşıyan tüm vücuda uygulanan  doğal sodalı kahve maskesi uygulaması

***Daha canlı saçlar için şampuan ve saç kremi ile saçların yıkanıp durlanması

***Sakal traşı

*İkram bitki çayı

* Spamızda size özel birinci sınıf doğal tek kullanımlık pamuk kese ,tek kullanım köpük torbası,özel köpük sabunu,bornoz,terlik,havlu,peştamal,özel emanet kasası,saç kremi,şampuan sizleri daha iyi ve kaliteli ağırlamak için tesisimiz tarafından sunulmaktadır.

*Hamamda kullanılan köpük torbası,köpük sabunu,kese vb.ürünler kişisel hijeni korumak İçin tamamen size özel tek kullanımlık ürünlerden oluşmaktadır.

* Spamız sadece çok değerli, saygıdeğer hanımefendilere ve beyefendilere hizmet vermektedir.

 

Diğer tüm tesis hizmet ve olanaklarından extra ücret ödeyerek dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

 

 

Tesimizdeki tüm hizmetlerde sizlere daha iyi hizmet verebilmeleri ve motivasyonlarını artırmak için tüm personelimize dağıtılan   %10 servis ve hizmet bedeli alınmaktadır.