Palas Asker Hamamı HEMEN ARA

Palas Asker Hamamı

Palas Asker Hamamı

Erkekler için en önemli zamanlardan biri de askere gidecekleri zamandır. Vatani görevi yapmak üzere uğurlanan askerler için program tertiplemek, unutamayacakları bir günde eğlenmelerini sağlamak en güzel aktivitelerden biridir. Sokaklarda veya düğün salonlarında yapılan bu tip etkinliklere alternatif bir paket içeriği sunan SPA merkezimizden yararlanarak hayallerinizin ötesinde bir program düzenleyebilirsiniz. Asker hamamı etkinliklerinde aklınıza bile gelmeyecek mükemmellikte hizmet sunarak sizleri memnun kalmış bir şekilde vatani görevinizi yapmak üzere uğurluyoruz. Paket içeriğimizde; sauna, cilt maskesi, oryantal show, aroma masajı gibi rahatlatıcı birçok hizmeti bir arada sizlere sunarak önemli görevinize adım atarken en iyi şekilde rahatlamanızı ve eğlenmenizi sağlıyoruz.

Kusursuz hizmetlerle uğurlanın

Görevinizi yapmadan önce son bir defa arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle bir arada bulunabilmek için uygun bir yer ayarlamanız çok önemlidir. Bu konuda sınırsız seçeneklerle sizlere hizmet verdiğimiz merkezimiz, güzel bir fikir olabilir. Asker hamamı programı ile unutamayacağınız zamanlara imza atarken sevdiklerinizle bir arada vakit geçirmenin keyfini yaşayacaksınız. Hamamda doğal kese ve köpük masajı ile rahatlarken özel taşla ayaklardaki nasır ve ölü derilerin temizliğini yapacaksınız. Mükemmel zamanları geçirmenin en doğru adresinden sizlere sınırsız hizmet ayrıcalığını sunarak vatani görevinize neşe içinde gitmenize imkan sunuyoruz. Yerinizi şimdiden ayırtarak uygun fiyat ve erken rezervasyon ayrıcalıklarından yararlanın. Hayallerin ötesinde güzellikler, beklediğinizden daha fazla hizmet için arayın.

 

PAKET İÇERİĞİ

Kendinizi tamamen özel hissedeceksiniz.

        1 Kişi,kişi başı Sadece 399₺

        2-3-4 kişi,kişibaşı sadece 259₺

        5 kişi,kişi başı sadece 249₺

        6-7 kişi,kişi başı sadece 239₺

        8-9  kişi,kişi başı sadece 229₺

 

***Sauna terleme yöntemi ile toksinlerden arınma

***Doğal Cilt maskesi

***Hamamda cilt yüzeyinde birikmiş olan zararlı toksin atıklarını ve yıpranmış deriyi temizleyerek cilde canlılık kazandıran doğal kese ile komple vücut, cilt temizliği

***Hamamda Vücudunuzu Yorgunluktan arındıran ve dinlendiren muhteşem köpük masajı uygulaması

***Ara dinlenmede ikramlarımız soft içecek,taze sıkım meyve suyu ve kuru meyveler (ceviz,Kays’ı,erik,incir)

 

***50  dakika daha dinç bir vücut ve sağlıklı bir ruhsal denge için Doğal zeytinyağı ve aromalarla tüm vücuda uygulanan muhteşem aroma relax masajı

***Hamamda Vücudunuzu Yorgunluktan ve yağdan arındıran muhteşem köpük uygulaması

***Hamamda tüm vücuda uygulanan Muhteşem aromatik kokusu ile dinçleştirici özellik taşıyan tüm vücuda uygulanan  doğal sodalı kahve maskesi uygulaması

***Daha canlı saçlar için şampuan ve saç kremi ile saçların yıkanıp durlanması

***Sakal traşı

*İkram bitki çayı

* Spamızda size özel birinci sınıf doğal tek kullanımlık pamuk kese ,tek kullanım köpük torbası,özel köpük sabunu,bornoz,terlik,havlu,peştamal,özel emanet kasası,saç kremi,şampuan sizleri daha iyi ve kaliteli ağırlamak için tesisimiz tarafından sunulmaktadır.

*Hamamda kullanılan köpük torbası,köpük sabunu,kese vb.ürünler kişisel hijeni korumak İçin tamamen size özel tek kullanımlık ürünlerden oluşmaktadır.

* Spamız sadece çok değerli, saygıdeğer hanımefendilere ve beyefendilere hizmet vermektedir.

 

Diğer tüm tesis hizmet ve olanaklarından extra ücret ödeyerek dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

 

 

Tesimizdeki tüm hizmetlerde sizlere daha iyi hizmet verebilmeleri ve motivasyonlarını artırmak için tüm personelimize dağıtılan   %10 servis ve hizmet bedeli alınmaktadır.