Palas Damat Hamamı HEMEN ARA

Palas Damat Hamamı

Palas Damat Hamamı

Evlilik zamanı geldi geçiyor. Düğün zamanına son saatler kaldı ve heyecanın en doruğa çıktığı zamanları yaşıyorsunuz. Tabi ki bekârlığa veda partisinin son derece iyi ve keyifli geçmesi gerekiyor ki siz de aynı fikirdesinizdir diye düşünüyoruz. Genellikle arkadaşlarla güzel bir ortamda son bekârlık gününü geçiren damatlar, bu son günde her şeyin en güzel şekilde hazırlanmasını isterler, bunun için de araştırmalar yaparak nerede daha güzel bir parti verilir diye düşünürler. Damat hamamı, SPA merkezimizin siz değerli çiçeği burnunda damatlar için sunmuş olduğu hizmetlerden biridir. Sevdiklerinizle bir arada geçireceğiniz son bekârlık gününüzde; sauna, cilt maskesi, sultan masajı, yaş pasta ikramı gibi özel hizmetleri sizlere sunarak keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Evliliğe sultanlar gibi giriş yapın

Hizmette sınır tanımayan SPA merkezimiz, damatlara özel olarak hazırladığı özel paketi ile sultanlar gibi evlilik hayatına adım atmalarına zemin hazırlıyor. Arkadaşlarınızla geçireceğiniz zamanı unutmamanız adına sunduğumuz en güzel hizmetleri en kaliteli yönleriyle yakalayacaksınız. Meyve, kuruyemiş ikramı, hamamda doğal kese ve köpük masajı gibi birçok içeriğe yer verdiğimiz paketimizden memnun kalacağınızdan eminiz. Sınırsız hizmetlerimiz, müşteri memnuniyetinde deneyimli kadromuz ve dilediğiniz zaman rezervasyon yaptırabileceğiniz geniş alanlarımız ile damat hamamı paketinden yararlanabilirsiniz. Sizin için mutlu olmak ne kadar önemli ise bizim için de sizi mutlu etmek o kadar önemlidir. Yerinizi ayırtmak için arayın.

 

PAKET İÇERİĞİ

Kendinizi tamamen özel hissedeceksiniz.

        1 Kişi,kişi başı Sadece 399₺

        2-3-4 kişi,kişibaşı sadece 259₺

        5 kişi,kişi başı sadece 249₺

        6-7 kişi,kişi başı sadece 239₺

        8-9  kişi,kişi başı sadece 229₺

 

***Sauna terleme yöntemi ile toksinlerden arınma

***Doğal Cilt maskesi

***Hamamda cilt yüzeyinde birikmiş olan zararlı toksin atıklarını ve yıpranmış deriyi temizleyerek cilde canlılık kazandıran doğal kese ile komple vücut, cilt temizliği

***Hamamda Vücudunuzu Yorgunluktan arındıran ve dinlendiren muhteşem köpük masajı uygulaması

***Ara dinlenmede ikramlarımız soft içecek,taze sıkım meyve suyu ve kuru meyveler (ceviz,Kays’ı,erik,incir)

 

***50  dakika daha dinç bir vücut ve sağlıklı bir ruhsal denge için Doğal zeytinyağı ve aromalarla tüm vücuda uygulanan muhteşem aroma relax masajı

***Hamamda Vücudunuzu Yorgunluktan ve yağdan arındıran muhteşem köpük uygulaması

***Hamamda tüm vücuda uygulanan Muhteşem aromatik kokusu ile dinçleştirici özellik taşıyan tüm vücuda uygulanan  doğal sodalı kahve maskesi uygulaması

***Daha canlı saçlar için şampuan ve saç kremi ile saçların yıkanıp durlanması

***Sakal traşı

*İkram bitki çayı

* Spamızda size özel birinci sınıf doğal tek kullanımlık pamuk kese ,tek kullanım köpük torbası,özel köpük sabunu,bornoz,terlik,havlu,peştamal,özel emanet kasası,saç kremi,şampuan sizleri daha iyi ve kaliteli ağırlamak için tesisimiz tarafından sunulmaktadır.

*Hamamda kullanılan köpük torbası,köpük sabunu,kese vb.ürünler kişisel hijeni korumak İçin tamamen size özel tek kullanımlık ürünlerden oluşmaktadır.

* Spamız sadece çok değerli, saygıdeğer hanımefendilere ve beyefendilere hizmet vermektedir.

 

Diğer tüm tesis hizmet ve olanaklarından extra ücret ödeyerek dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

 

 

Tesimizdeki tüm hizmetlerde sizlere daha iyi hizmet verebilmeleri ve motivasyonlarını artırmak için tüm personelimize dağıtılan   %10 servis ve hizmet bedeli alınmaktadır.