Palas Gelin Hamamı HEMEN ARA

Palas Gelin Hamamı

Palas Gelin Hamamı

Her kızın hayalinde güzel bir gelin olmak yatar. Bekârlığın son günlerini arkadaşlarıyla birlikte şık bir ortamda her şeyin kusursuz olduğu bir programda değerlendirmek ister. Farklı alternatifler, farklı alanlar ve farklı programları denemek isteyen hanımlar için en güzel paketi SPA merkezimizin hizmet farkıyla sunuyoruz. Gelin hamamı paketimizde yer alan hizmetleri gördüğünüzde kesinlikle siz de yararlanmak isteyeceksiniz. Arkadaşlarınız, kuzenleriniz, okul arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve ailenizle bir arada geçireceğiniz harika program, aklınızda iz bırakacak güzelliklere sahiptir. Hamamda doğal kese ve köpük masajı, çocuk masajı, oryantal show gibi birçok içeriğe sahip paketimizi siz de çok seveceksiniz.

Gelinlere yakışır program

Gelin adaylarının en güzel günlerini yaşamaları için sınırsız hizmetlerimizle hitap ettiğimiz SPA merkezimizde beklentilerinizin çok daha ötesinde harika zaman geçireceksiniz. En güzel hizmetler, müşteri memnuniyetine dair beklentilerinizi karşılayacak seçenekler ve daha fazlasına sahip olabileceğiniz merkezimizde gelin hamamı paketi ile unutamayacağınız güzelliklere imza atacaksınız. Kalbinize ve ruhunuza hitap eden güzellikleri değerlendirirken bekâr arkadaşlarınıza çalım atacaksınız. Kıskandıracak güzellikte bir program yaşayabileceğiniz programımız ile zamanın nasıl geçtiğine anlam bile veremeyeceksiniz. Yerinizi ayırtırken indirimli fiyatlardan yararlanmak için erken rezervasyon ayrıcalıklarını değerlendirmenizi öneririz. Sultanlara yakışır paketimiz ile bekârlığınızın son günlerini harika geçirmenin keyfine varacaksınız. Müşteri memnuniyetinde deneyimli SPA merkezimiz sizin de hayal ettiğiniz gibi olacak. Yerinizi ayırtmak için arayın.

 

PAKET İÇERİĞİ

Kendinizi tamamen özel hissedeceksiniz.

        1 Kişi,kişi başı Sadece 399₺

        2-3-4 kişi,kişibaşı sadece 259₺

        5 kişi,kişi başı sadece 249₺

        6-7 kişi,kişi başı sadece 239₺

        8-9  kişi,kişi başı sadece 229₺

 

 

***Sauna terleme yöntemi ile toksinlerden arınma

***Doğal Cilt maskesi

***Hamamda cilt yüzeyinde birikmiş olan zararlı toksin atıklarını ve yıpranmış deriyi temizleyerek cilde canlılık kazandıran doğal kese ile komple vücut, cilt temizliği

***Hamamda Vücudunuzu Yorgunluktan arındıran ve dinlendiren muhteşem köpük masajı uygulaması

***Ara dinlenmede ikramlarımız soft içecek,taze sıkma meyve suyu  ve kuru meyveler (ceviz,Kays’ı,erik,incir)

 

***50  dakika daha dinç bir vücut ve sağlıklı bir ruhsal denge için Doğal zeytinyağı ve aromalarla tüm vücuda uygulanan muhteşem aroma relax masajı

***Hamamda Vücudunuzu Yorgunluktan ve yağdan arındıran muhteşem köpük uygulaması

***Hamamda tüm vücuda uygulanan Muhteşem aromatik kokusu ile dinçleştirici özellik taşıyan tüm vücuda uygulanan  doğal sodalı kahve maskesi uygulaması

***Daha canlı saçlar için şampuan ve saç kremi ile saçların yıkanıp durlanması

***Bayanlar İçin Güzelliğinizi taçlandıracak düz saç fönü

*İkram bitki çayı

***Spamızda size özel birinci sınıf doğal tek kullanımlık pamuk kese ,tek kullanım köpük torbası,özel köpük sabunu,bornoz,terlik,havlu,peştamal,özel emanet kasası,saç kremi,şampuan vb hizmetlerimiz sizleri daha iyi ve kaliteli ağırlamak için tesisimiz tarafından sunulmaktadır.

***Hamamda kullanılan köpük torbası,köpük sabunu,kese vb.ürünler kişisel hijeni korumak İçin tamamen size özel tek kullanımlık ürünlerden oluşmaktadır.

* Spamız sadece çok değerli, saygıdeğer hanımefendilere hizmet vermektedir.

 

Diğer tüm tesis hizmet ve olanaklarından extra ücret ödeyerek dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

 

 

Tesimizdeki tüm hizmetlerde sizlere daha iyi hizmet verebilmeleri ve motivasyonlarını artırmak için tüm personelimize dağıtılan   %10 servis ve hizmet bedeli alınmaktadır.